DOWNLOAD YETKİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOWNLOAD YETKİN FORUM

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tuğçe Kazaz'dan ilginç açıklama

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tuğçe Kazaz'dan ilginç açıklama Empty
MesajKonu: Tuğçe Kazaz'dan ilginç açıklama   Tuğçe Kazaz'dan ilginç açıklama EmptyCuma Şub. 06, 2009 8:03 pm

Bundan dört yıl önce Yunanlı oyuncu Yorgo Seitaridis'le evlenerek önce dinini değiştiren, ardından da Yunanistan'a yerleşen Tuğçe Kazaz, üç aydır Türkiye'de... Bir sinema filmi çeken, defilelere çıkan, gelen bütün iş tekliflerini teker teker değerlendirmeye başlayan Kazaz'ın adı son olarak, "Cin Geçiti" filminin görüntü yönetmeniyle anılmıştı. Hakkında çıkan bütün iddialara yanıt veren Kazaz, şunları söyledi: "Boşanıp boşanmadığımı merak ediyorsanız, şu an öyle bir şey yok... Buradayım, çünkü burada olmak istiyorum. Çok güzel işler yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. Her ilişkide sıkıntılar olur, atlatılır ya da atlatılmaz. Bu, kimseyi ilgilendirmez. Türkiye'ye geldiğim günden itibaren ne televizyon izliyorum ne de gazete okuyorum. Neler yazıldığı, çizildiği umurumda değil açıkçası. Benim kendime ait bir dünyam var ve ben o dünyamda yaşıyorum. Ailem de, sevdiklerim de beni böyle kabul etti. Gerisi de önemli değil." Kazaz, "Şu ana kadar yazılanların hiçbiri doğru değil. Buna sevgilim olarak yazdığınız kişi de dahil. Daha ne dememi bekliyorsunuz ki! Bakın ben buyum, böyle yaşıyorum. Bu kadar..."

Tuğçe Kazaz'dan ilginç açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası