DOWNLOAD YETKİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOWNLOAD YETKİN FORUM

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülben'in yardım fiyaskosu

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Gülben'in yardım fiyaskosu Empty
MesajKonu: Gülben'in yardım fiyaskosu   Gülben'in yardım fiyaskosu EmptyC.tesi Mart 07, 2009 3:47 pm

Gülben'in yardım fiyaskosu Gulben-Ergen-Yılbasi

Zihinsel engelli çocuklar için düzenlenen gecede 'ücretsiz' sahne aldığını söyleyen Gülben, faturayı kesti: 37 bin 500 TL.

Yalanın daniskası
Şarkıcı Gülben Ergen'in yanlış hesabı Bağdat'tan döndü! Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı'nın (Z.E.R.E.V) düzenlediği yardım gecesinde sahne almıştı. Katılımın hayli az olduğu gece öncesinde "Engelli çocuklar için şarkılarımı ücretsiz söyleyeceğim" açıklamasını yapan Gülben Ergen için Z.E.R.E.V Başkanı Şeref Umut, inanılmaz bir iddia ortaya attı. Umut'un sözleri şok ediciydi!

Vakfa kazık attı
Gülben Ergen'in söylediği gibi ücretsiz sahne almadığını dile getiren Başkan Umut, şu açıklamayı yaptı: "Gülben Hanım ve ekibi, gecede ücretsiz sahne alacaklarını yazılı olarak beyan etti. Ancak davetten hemen önce Gülben Ergen'in menajerleri 37 bin 500 TL almadan Gülben Ergen'in sahneye çıkmayacağını dile getirdi. Biz de küçük düşmemek adına bu ücreti senet halinde ödemeyi kabul ettik."

1 sayfadaki 1 sayfası