DOWNLOAD YETKİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOWNLOAD YETKİN FORUM

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

pamuğu değiştirseler

2 posters
YazarMesaj
kaplan2405
İlerde Buranın Yıldızı Olucam
İlerde Buranın Yıldızı Olucam
kaplan2405

Doğum tarihi : 24/05/87
İş/Hobiler : öğrenci spor,internet, vb
Lakap : yok

pamuğu değiştirseler Empty
MesajKonu: pamuğu değiştirseler   pamuğu değiştirseler EmptyPaz Ocak 18, 2009 12:09 am

Bir bölükte ahçının yemekleri yüzünden millet hemoroid olmuş. Tam 107 kişi yatak yorgan yatıyormuş. Bir gün revire gezmeye gelen komutan her askerin önünde duruyor ve soruyormuş: - "Merhaba asker, hastalığın nedir?" - "Merhaba komutanım , hemeroidim var." - "Tedavi olarak ne yapıyorlar?" - "İlaçlı pamuk efendim." - "Bir arzun var mı asker?" - "Bir an evvel iyileşip tekrar vazifeme dönmek istiyorum komutanım." Komutan herkesin önünde durup aynı soruları sormuş ve hep aynı cevapları alınca memnun olmuş. Sıra en son sıradaki adama gelmiş. Ona da aynı soruları sormaya başlamış: - "Merhaba asker, hastalığın nedir?" - "Bademciklerimden rahatsızım efendim." - "Öyle mi? Peki ne ilaç kullanıyorlar?" - "İlaçlı pamuk efendim. - "Güzel. Peki bir isteğin var mı evladım?" - "Var, efendim. Mümkünse sıra bana gelince pamuğu değiştirseler diycektim.."
sümeyra
Admin
Admin
sümeyra

Doğum tarihi : 18/10/91
İş/Hobiler : internet
Lakap : Forum Admini

pamuğu değiştirseler Empty
MesajKonu: Geri: pamuğu değiştirseler   pamuğu değiştirseler EmptyCuma Şub. 06, 2009 9:07 am

04
https://download.forumcanada.org

pamuğu değiştirseler
1 sayfadaki 1 sayfası