DOWNLOAD YETKİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOWNLOAD YETKİN FORUM

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EKRANLARIN EN KOMİK KADINI BİNNUR KAYA, NEDEN AŞKTAN UZAK DURUYOR? SEMPATİK OYUNCU NEDEN HAYATINA BUNDAN SONRA HİÇ BİR ERKEĞİ SOKMAYABİLİR?

YazarMesaj
Misafir
Misafir

EKRANLARIN EN KOMİK KADINI BİNNUR KAYA, NEDEN AŞKTAN UZAK DURUYOR? SEMPATİK OYUNCU NEDEN HAYATINA BUNDAN SONRA HİÇ BİR ERKEĞİ SOKMAYABİLİR? Empty
MesajKonu: EKRANLARIN EN KOMİK KADINI BİNNUR KAYA, NEDEN AŞKTAN UZAK DURUYOR? SEMPATİK OYUNCU NEDEN HAYATINA BUNDAN SONRA HİÇ BİR ERKEĞİ SOKMAYABİLİR?   EKRANLARIN EN KOMİK KADINI BİNNUR KAYA, NEDEN AŞKTAN UZAK DURUYOR? SEMPATİK OYUNCU NEDEN HAYATINA BUNDAN SONRA HİÇ BİR ERKEĞİ SOKMAYABİLİR? EmptyPaz Şub. 08, 2009 6:03 pm

Binnur Kaya aşık olmayı düşünmüyor…

Avrupa Yakası’ndaki Şahika karakteriyle milyonları gülmekten kırıp geçiren Binnur Kaya, aşk hayatına dair ilk kez bu kadar samimi açıklamalar yaptı…

Sabah Pazar’da Şirin Sever’e konuşan Binnur Kaya, “Baskın bir karakter değilim, yumuşak ilişkilerden hoşlanıyorum.
Evet romantiğimdir; çok severim sürpriz yapmayı da, yapılmasını da. Herkes gibi ciddi olduğum ya da melankolikliye yatkın olduğum zamanlar vardır...” diye kendini özetlerken, “Bekârım! İlişki anlaşmak demek; anlamak ve anlatabilmek demek, dolayısıyla arkadaşlık demek. İlişki yaşayacağım insan çok iyi arkadaşım olmalı; kendimi anlatabildiğim, onu anlayabildiğim, yani anlaşabildiğim insan. Fakat her ilişkinin vadesi var, ben de en iyi arkadaşımı kaybetmek istemiyorum” diyerek aşka bakışını anlattı…

Binnur Kaya, “Hayatımda biri olmayabilir. Çünkü ayrılıklardan hoşlanmıyorum. Ayrılık zor bir şey” dedi…
EKRANLARIN EN KOMİK KADINI BİNNUR KAYA, NEDEN AŞKTAN UZAK DURUYOR? SEMPATİK OYUNCU NEDEN HAYATINA BUNDAN SONRA HİÇ BİR ERKEĞİ SOKMAYABİLİR? Binnur_kaya

EKRANLARIN EN KOMİK KADINI BİNNUR KAYA, NEDEN AŞKTAN UZAK DURUYOR? SEMPATİK OYUNCU NEDEN HAYATINA BUNDAN SONRA HİÇ BİR ERKEĞİ SOKMAYABİLİR?
1 sayfadaki 1 sayfası