DOWNLOAD YETKİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOWNLOAD YETKİN FORUM

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Doutzen Kroes Style

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Doutzen Kroes Style Empty
MesajKonu: Doutzen Kroes Style   Doutzen Kroes Style EmptyPtsi Şub. 09, 2009 8:38 pm

Doutzen Kroes Style Karamelsaclar1
Sevgili Sema karamel tonlarında saç önerilerinde bulunmamı istemişti. Victorias Secret meleği Doutzen Kroes’in karamel tonlarındaki saç rengi benim çok hoşuma gitti. Sema’cım bir çıktı alıp kuaförüne götürmelisin.
Doutzen Kroes Style Karamelsaclar2
Topuz Doutzen’e çok yakışmış. Halka küpeler topuzlarda çok sevimli duruyor. Ben özel bir davette bu tarz bir topuz yaptırmak isterim!
Doutzen Kroes Style Doutzenintopuzu
Doutzen’in giyim tarzını beğeniyorum. Webte onu ile ilgili sayfalara daha çok yer verilmesini talep ediyorum! Ne giyse çok yakışıyor ve iyi taşıyor.
Doutzen Kroes Style Doutzenstyle2
Pudra tonlarında tshirt yaz mudodan almıştım. Bende kolyelerimden biriyle ve gri hırkalarımla bu tarz bir kombin yapabilirim ve de sizlerle paylaşabilirim.
Doutzen Kroes Style Doutzenstyle1
Doutzen’i açık saç daha ufak gösteriyor. Bu topuz pek hanım hanımcık durmuş. Boyundan askılı elbise ve gri tshirt çok rahat bir görünüyor.
Doutzen Kroes Style Doutzenstyle3
İşte bu benim bütün yaz giymek istediğim bir kombin. Ama bir türlü zevkime uygun bej tonlarında böyle otantik bir elbise bulamadım. Gri hırka ve kemeri iki farklı kıyafetinde kullanmış.

Doutzen Kroes Style
1 sayfadaki 1 sayfası