DOWNLOAD YETKİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOWNLOAD YETKİN FORUM

EN YENİ PAYLAŞIM PLATFORMU- BİLGİ PAYLAŞTIKÇA DEĞERLİDİR

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Demet Akalın... BENİ DÜŞÜNEN ERKEK İÇİMİ ERİTİR..."

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Demet Akalın... BENİ DÜŞÜNEN ERKEK İÇİMİ ERİTİR..." Empty
MesajKonu: Demet Akalın... BENİ DÜŞÜNEN ERKEK İÇİMİ ERİTİR..."   Demet Akalın... BENİ DÜŞÜNEN ERKEK İÇİMİ ERİTİR..." EmptyCuma Şub. 20, 2009 9:50 pm

Demet Akalın... BENİ DÜŞÜNEN ERKEK İÇİMİ ERİTİR..." Demet-akalin-0335
Demet Akalın Hafta Sonu Dergisi’ne acı-tatlı anılarını ve gelecek planlarını anlatırken aşk hayatında yaşadığı mutlululuğa da değindi

Gazeteci-yazar Rauf Tamer’in oğlu Emir Tamer’le birlikte olan Akalın, ilişkisinin çok güzel gittiğini söyleyerek “Karşıma beni benden fazla düşünen bir erkek çıkınca ben eriyorum” dedi.
Öncelikle yeni yıl Demet Akalın’a mutluluk ve sağlık getirsin diyoruz.

- Hem bana hem sevdiklerime, inşallah.
Hemen soralım, başka neler getirmesini istersin?
- Öncelikle huzur getirsin. Bu ara en çok ihtiyacım olan şey, huzur. Aileme ve bana sağlık getirsin. Ve müzikteki başarı grafiğimin daha da devam etmesini isterim. Başka ne isteyebilirim ki!
Sen dile getirmesen de, biz hemen hatırlatalım, en önemli konulardan biri de elbette aşk... Yeni yıla, yeni bir sevgiliyle girip, mutlu olmak da istersin mutlaka...
- (Gülüyor) Doğrusu güzel olur.
Gazeteci-yazar Rauf Tamer’in oğlu Emir Tamer...
- Tabii ki hayatımda birisi var. İlişkimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Daha önceki ilişkilerimde hep konuşur, anlatırdım. Bu kez durum çok başka. Konuşmak istemiyorum artık.
Nazar değmesin diye mi?
- Nazar değil de, ilişkimizi konuşmak, anlatmak istemiyorum. Yakınlarım bilsin yeter. Emir’le ilişkimizi göz önünde yaşamak istemiyoruz. Geçmişte deli dolu yaşadım ama şimdi daha sakin ve daha ağırbaşlı bir ilişkiyi sırtlamak istiyorum. Yaşadığım aşkı konuşmak, dillendirmek istemiyorum.

ÇOK DAHA GÜZEL BİR İLİŞKİYE BAŞLADIM

Demet Akalın gibi bir kadın neden aldatılır, bunun mantığını anlamak çok zor galiba. Erkeğin açgözlülüğü mü, yoksa başka kadınların “Demet’in sevgilisini ayarttım işte” böbürlenmelerinin kışkırtıcılığı mı, hangisi?
- Geçmişte tatsız olaylarım oldu. Bir şeyler bitmişti, tükenmişti. Son noktaya gelinmişti. Belki de o noktaya gelinmesine ben neden oldum. Kendimi aldatılmış gibi de hissetmiyorum. Neyse, sonuçta çok daha güzel bir ilişkiye başladım. Hayatımda güzel kararlar aldım. Her şey yolunda gidiyor. Beni benden daha çok düşünen birisi var. Bu nedenle geçmişi unutmak niyetindeyim.
Her şeye rağmen Demet Akalın’ın yüzünde o gülümseme var, iyi niyet var... Bu gülümsemenin sebebi, sihri nedir, verdiği bir mesaj var mı?
- Ben her zaman Polyanna’cı olmayı sevdim. Gülümsemek çok önemli. Gülümsemenin hiç zararını görmedim. Ayrıca ben hep şuna inanıyorum: Bazen uçurumun kenarına kadar geldiğimi hissediyorum ve sanki bir el, ben yuvarlanmak üzereyken ensemden tutuyor ve beni kurtarıyor...
Bunu neye bağlıyorsun?
- Baba sevgisi tatmadım ben. Onu hiç hatırlamıyorum. Herhalde diyorum, öbür taraftan beni kollayan babam var. Bir de anneannemin duaları...
Demek ki yıllar önce kaybettiğin baban, seni kolluyor ve sen bunu hissediyorsun… Babanı hatırlamıyor musun?
- Hiç hatırlamıyorum babamı. Ben iki yaşındayken ölmüş. Yılbaşı gecesinde...
Babam yılbaşı gecesi beni anneanneme bırakırken, bir balonla bir de çikolata vermiş. Babam, annem, teyzem ve nişanlısı Gölcük’ten çıkıp İstanbul’a eğlenmeye gitmişler. O gece trafik kazası olmuş. Babam ve teyzem hayatını kaybetmiş. Annemi de morga kaldırmışlar son anda yaşadığını fark etmişler. Babam tip olarak da ‘Adanalı’ dizisindeki adamın aynısı...
Hangisi?
- Mehmet Akif Alakurt... Çok benziyorlar birbirlerine...
Tanıştın mı Alakurt’la?
- Yok, tanışmadık.
Demek o acı olay yılbaşı gecesi yaşanmış, öyle mi?
- Bütün bunlardan sonra hayata gülümsemek beni rahatlatıyor. Hayata karşı ne yaparsan onu çağırırsın. Gülersen sana gülümser, kaş çatarsan o da kaş çatar. Mesela, 2000 yılında ben de trafik kazası geçirdim. Arabam taklalar atmıştı. Mucize eseri kurtuldum. Ve o günden sonra da, her günü hayatımın son günü gibi yaşamaya başladım. Ne kavgalarımı küslüklerimi uzatıyorum, ne kin tutuyorum, ne küs kalıyorum... İçimde ne varsa, dilimde o, dışımda o... Hayat çok kısa ve ne zaman biteceği de belli değil. Bu yüzden hayata hep gülümseyerek bakıyorum. Başkalarının affedemeyeceği şeyleri, hoşgörüyle affedebiliyorum. İnsanlara kırıcı olamıyorum. Belki de Allah ben böyle olduğum için bana güzellikler verdi ve veriyor. İnsanlar da bunu anlayamıyor ve “Bu kadında ne var ki böyle başarılı oluyor” diyorlar. Demek ki hak ettiğim bir şey var ki, Allah tarafından bana bunlar veriliyor. Tabii ki emek harcıyorum, çok çalışıyorum.
Demet’in affedemeyeceği kişi ya da kişiler var mı?
- Kindar birisi değilim ben. Ne olmuşsa olmuş, ne yaşanmışsa yaşanmış. Benim öyle kinlerim yoktur, olamaz da. Ben akarsu gibiyim; kini, kiri tutmam.
Demet’in hırsları var mı?
- Olmaz mı, elbette hırslarım var. Eskiden çok hırslı değildim ama müzikte güzellikler yaşadıkça hırslandım. Ama her şeyi unutacak kadar değil.
Demet’in Türkiye’de gözü nerede, var mı öyle bir hedefi? Ya da tahtına göz diktiğin sanatçı...
- Genelde benim tahtıma göz dikiyorlar (gülüyor). Geçen gün Ajda Pekkan, “Demet bu çizgisini sürdürürse gelecekte zirveye yerleşir” demiş. Bunlar çok güzel şeyler. Ajda Pekkan, yıllardır formunu koruyor, sesine, fiziğine bakıyor. Hâlâ taş gibi kadın. 18’lik genç kız sanki. Ona gıpta etmemek mümkün değil. Ben kendime göre bir tarz oluşturdum.
Herhalde fedakarlıklar da yapıyorsun...
- Evet, müzik için fedakarlık yapıyorum. Mesela çocuk yapmıyorum, evlenmiyorum... Bunun karşılığını da alıyorum.
Çocuk düşünmüyor musun?
- Şu an değil ama iki sene sonra artık ben de hamile kalmayı isterim.
Belki iki sene bile sürmez…
- (Gülüyor) Bilemem... Yaza yapacak işlerim çok. Remix albüm çıkaracağım, konserlerim var.
Geçen yaz gene Serdar Ortaç’la birlikte senin şarkıların dillerdeydi. Önümüzdeki yaz ne olur?
- Devam edecek tabii. Çünkü artık insanlar bekliyorlar. Alıştılar. Benim kışın da şarkılarım iyi gidiyor. Şu anda ‘Gururum’ şarkısı çok iyi durumda.
Bu başarının sırrı nedir?
- Planlamadan programlamadan, hesap-kitap yapmadan şarkı yapıyoruz. Bu şarkıyla patlarsın, şu şarkıyla reklam çekersin gibi planlar yapmıyorum.
Aşkta da hesap-kitap yapılmaz değil mi?
Öyle... Bir birliktelik bitince “Kafa dinleyeceğim, bir süre yalnız kalacağım” diyorsun ama o öyle olmuyor işte.
Biri çıkıyor, beyaz atlı…
(Gülüyor) Evet. Beni benden fazla düşünen biri çıkınca ben eriyorum.
Öncelikle yeni yıl Demet Akalın’a mutluluk ve sağlık getirsin diyoruz.
- Hem bana hem sevdiklerime, inşallah.
Hemen soralım, başka neler getirmesini istersin?
- Öncelikle huzur getirsin. Bu ara en çok ihtiyacım olan şey, huzur. Aileme ve bana sağlık getirsin. Ve müzikteki başarı grafiğimin daha da devam etmesini isterim. Başka ne isteyebilirim ki!
Sen dile getirmesen de, biz hemen hatırlatalım, en önemli konulardan biri de elbette aşk... Yeni yıla, yeni bir sevgiliyle girip, mutlu olmak da istersin mutlaka...
- (Gülüyor) Doğrusu güzel olur.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nil Karaibrahimgil... "KADIN KISKANMALI, ERKEK DEĞİL"!
» <meta http-equiv="refresh" content="0;URL=http://site.mynet.com/raso1/">
» Sinem Kobal..."APTAL SARIŞIN İMAJINI DEĞİŞTİRDİM"!
» Ebru Yaşar... "KOCAMIN AYAKLARINI YIKARIM"!
» Yalın... "BUDUR DEDİĞİM ÇOK KADIN OLDU"!